Makiety architektoniczne Gdańsk

Nasza pracownia tworzy makiety z pasji. Nasi klienci to biura architektoniczne, miejskie spółki, deweloperzy, z Warszawy, Rzeszowa, Łodzi, Wrocławia, Wałbrzycha, Poznania, Pragi. Naszym celem jest tworzenie stylowych makiet dopasowanych do wymagań i gustu klienta. Doradzamy tak aby wspólne ustalenia posłużyły stworzeniu makiety najlepiej dostosowanych do potrzeb firm, z którymi współpracujemy.

Makiety deweloperskie Gdańsk zna nie od dziś. W Gdańsku pracownie modelarskie mają swoją tradycję i markę. Nasze studio makiet architektonicznych z Wrocławia może być ciekawą alternatywą i wizualnym urozmaiceniem stylu oraz rozwiązań technologicznych. Na naszą atrakcyjność składają się tak techniki obróbki części modeli ploterem laserowym CO2 czy drukarką 3D jak własne autorskie metody czy zdolności manualne. Każda pracownia przy tworzeniu detali modeli ma swoją okazję do wykazania się innowacyjnością. Targi mieszkaniowe w Gdańsku przyciągają deweloperów z całej Polski. Jest to okazja do porównania modeli wykonanych przez różne pracownie oraz okazja by przykuć uwagę osób zainteresowanych nabyciem mieszkania osiedlu charakteryzującym się ciekawą architekturą i funkcjonalnym otoczeniem i urozmaiconym w roślinność zagospodarowaniem terenu. Wrażenie jakie na uczestnikach targów robią makiety to jeden z czynników, których wypadkową jest atrakcyjność stoiska wystawcy. Stąd kierujemy naszą ofertę tworzenia makiet deweloperskich do różnych miast w Polsce także do firm w Gdańsku.

Do rozpoczęcia prac potrzebujemy rzutów architektonicznych elewacji, wizualizacji i planu zagospodarowania terenu. Jeżeli klient życzy sobie aby roślinność została pokazana inaczej niż jest to ujęte na planie zagospodarowania terenu bądź wizualizacjach aktualnych na czas podpisywania umowy musi podlec to obustronnym uzgodnieniom. Szczegółowość naszych modeli architektonicznych oparta jest o elektroniczne projektowanie części na podstawie architektonicznych projektów budynków w formacie dxf lub dwg. Większego nakładu pracy wymaga praca z dokumentacją projektów w skali w formacie pdf lub na podstawie zdjęć i pomiarów własnych.

 

TK MODEL Makiety i modele architektoniczne Gdańsk

Zapraszamy do Kontaktu!

TKMODEL – Makiety i modele Architektoniczne.

EMAIL: BIURO@TKMODEL.PL

+48 537 246 153

+48 537 381 997

Oferujemy transport na terenie całej Polski.