Makiety architektoniczne Katowice

Jesteśmy Wrocławską pracownią modelarską swoją ofertą tworzenia modeli i makiet architektonicznych, deweloperskich, konkursowym obejmujemy także Katowice i inne miasta w sąsiadującym regionie Śląska. Zrealizowaliśmy makiety dla klientów z Warszawy, Łodzi, Rzeszowa, Poznania, Wrocławia, Wałbrzycha, Pragi. Wszystkie projekty prezentowane są na naszej stronie internetowej, profilu na portalu facebook oraz instagram.

Rosnące zapotrzebowanie na mieszkania i liczba inwestycji budowlanych jest proporcjonalna do zapotrzebowania na makiety deweloperskie tak w Katowicach jak i innych większych miastach Polski. Do zaprojektowania części modelu do wycięcia bądź wydruku 3D oraz wymodelowania terenu na makiecie standardowo nasza pracownia otrzymuje projekty elewacji, rzuty dachów, plan zagospodarowany – zwymiarowane – w elektronicznych plikach w formacie dxf, dwg, pdf oraz wizualizację. W wypadku konieczności uzupełnienia tej dokumentacji wymagany jest większy nakład naszej pracy, zrobienie zdjęć na miejscu, wykonanie pomiarów aby zachować jak największą zgodność proporcji makiety do obiektu rzeczywistego.

W naszej pracowni posługujemy się technologią cięcia laserowego, druku 3D, ploterem tnącym. Wpływ na staranne wykończenie naszych realizacji ma nasze doświadczenie, manualne zdolności, oraz zespół architektów, absolwentów akademii sztuk pięknych, których pasją jest twórczy charakter naszej pracy.

Dbamy o sprawny, dobry kontakt z zainteresowanymi firmami i klientami. Odpowiadamy sprawnie na zapytania, przygotowujemy czytelne i szczegółowe oferty. Służymy poradą i dostosowujemy nasze propozycję do potrzeb i wymagań klientów.

TKMODEL Makiety i modele architektoniczne Katowice

Zapraszamy do Kontaktu!

TKMODEL – Makiety i modele Architektoniczne.

EMAIL: BIURO@TKMODEL.PL

+48 537 246 153

+48 537 381 997

Oferujemy transport na terenie całej Polski.