Makiety architektoniczne Poznań

Nasza pracownia wykonuje modele i makiety dla firm z różnych miast w Polsce w tym z Poznania. Głównym przeznaczeniem makiet naszych klientów był marketing deweloperski, promocja zabytku, udział w konkursach, funkcja edukacyjna, oraz prestiżowa. Pracownie makiet architektonicznych w Poznaniu prezentują swój wysoki poziom. Ten rynek może być także wzbogacony o naszą pomysłowość, styl i podejście do sprostania potrzebom i pomysłom naszych klientów. Dla całego rynku modelarskiego ważna jest różnorodność, pomysłowość i innowacyjne rozwiązania techniczne przy wykonywaniu oryginalnych projektów, tak aby zainteresowanie i uwaga docelowych odbiorców była podtrzymana i rosła wraz z kolejnymi wystawami, targami nieruchomości i mieszkań czy wizytami w kolejnych salonach sprzedaży prezentującymi makiety deweloperskie poznańskich inwestycji.

Na wykończenie realizacji naszej pracowni składa się pomysłowość i doświadczenie naszego zespołu rekrutującego się z absolwentów architektury, akademii sztuk pięknych, manualne zdolności, oraz użycie technologi druku 3D, laserowego cięcia i plotera tnącego. Współpracujemy z firmami szklarskimi, stolarskimi przy wykonaniu profesjonalnych gablot i stołów prezentacyjnych.

Do wykonania oferty potrzebujemy wizualizacji bądź projektów elewacji, rzut dachu, plan zagospodarowania terenu, określenie czy klient wymaga oświetlenia, gabloty i stołu prezentacyjnego. Do pracy potrzebujemy architektonicznych projektów elewacji, rzutu dachu, planu zagospodarowania terenu, wizualizacji w elektronicznych plikach w formacie dxf, dwg, pdf.

TKMODEL Makiety i modele architektoniczne Poznań

Zapraszamy do Kontaktu!

TKMODEL – Makiety i modele Architektoniczne.

EMAIL: BIURO@TKMODEL.PL

+48 537 246 153

+48 537 381 997

Oferujemy transport na terenie całej Polski.