Makiety architektoniczne Szczecin

Modele i makiety architektoniczne podkreślają prestiż stoisk wystawców na targach mieszkań, deweloperskich salonów sprzedaży, zdobią reprezentacyjne miejsca firm. Wirtualne spacery, wizualizacje 3D na płaskich wyświetlaczach, pomimo swoich niewątpliwych zalet i jakości nie skupiają na siebie uwagi w sposób tak naturalny i automatyczny jak rzeczywista, namacalna makieta stanowiąca wyraźny, odznaczający się fizyczny element prezentacyjny, łatwo dostrzegalny i trudny do pominięcia dla wzroku i oceny osób rozeznających się po ofercie wśród różnych wystawców.

Nasze makiety tworzy zespół absolwentów architektury i szkół artystycznych, skupionych na twórczej i niepowtarzalnej pracy. Wykorzystujemy drukarki 3D, ploter laserowy CO2, ploter tnący. Nasze makiety prezentowane są przez klientów z Warszawy, Pragi, Rzeszowa, Łodzi, Poznania, Wrocławia czy Wałbrzycha. Mamy ten cel, aby nasze makiety wzbogacały rynek modelarski w różnych regionach Polski o naszą oryginalność i staranne, stylowe wykończenie.

Tworzymy makiety obiektów deweloperskich, przemysłowych, zabytkowych, modele koncepcyjne, makiety urbanistyczne i inne. Do pracy potrzebujemy otrzymać elektroniczne projekty elewacji, rzutu dachów, planu zagospodarowania w plikach formatu dwg, dxf, pdf. Przydatne są wizualizacje oraz projekty 3D.

Do wyceny potrzebujemy Wizualizacji, bądź gotowych projektów zagospodarowania terenu i budynków (chodzi o zewnętrzne fragmenty ujęte w makiecie), a także określenie zakresu i skali makiety, czy klient życzy sobie abyśmy wykonali klosz i gablotę prezentacyjną, oświetlenie modelu, terenu, zmian w projekcie roślinności w stosunku do PZT, oraz czy makieta ma być dostarczona przez nas i zamontowana na miejscu docelowym.

 

TKMODEL Makiety i modele architektoniczne Szczecin

Zapraszamy do Kontaktu!

TKMODEL – Makiety i modele Architektoniczne.

EMAIL: BIURO@TKMODEL.PL

+48 537 246 153

+48 537 381 997

Oferujemy transport na terenie całej Polski.