Makiety architektoniczne Warszawa

Tworzymy modele architektoniczne dla klientów z całej Polskie. Nasi klienci to deweloperzy, miejskie spółki, biura architektoniczne, agencje marketingu deweloperskiego. Nasze makiety deweloperskie w Warszawie prezentują w salonach sprzedaży firmy Nexity powstające kolejne etapy inwestycji Bemowoline, Lifetown czy NextUrsus.

Makiety i modele architektoniczne są powszechnie stosowane w marketingu mieszkaniowym, konkursach architektonicznych, reklamie zabytków. Większe ośrodki przemysłowe czy korporacje zlecają makiety swoich siedzib, obiektów by uświetnić miejsca reprezentacyjne, oraz podkreślić wagę i prestiż własnego biznesu i kolejnych inwestycji. Makiety są używane również jako pomoce do prezentacji pomysłów biznesowych, projektów na konferencjach, przetargach i rozmowach z urzędami.

Dużą wagę przywiązujemy do dobrego kontaktu z klientem. Odpowiadamy szybko na zapytania. Na wstępie oceniamy czy wszelkie ustalenia i dokumentacja są wystarczające oraz służymy doświadczeniem, radą przy doborze stylu i komponentów tworzących makietę.

Staranne wykonanie naszych makiet opieramy o sprawdzone metody modelarskie, zdolności manualne naszych doświadczonych pracowników, przygotowanie części w technice cięcia laserowego i druku 3D. Kolejnym ważnym czynnikiem jest dokumentacja architektoniczna obiektu, którego modelowanie zleca nam klient. Standardem w pracowniach modelarskich jest praca na projektach elektronicznych zapisanych w plikach elektronicznych w formacie dxf, dwg, czy zeskalowae projekty w formacie pdf. Najistotniejsze są projekty elewacji, rzut dachu, plan zagospodarowania terenu. Dla uzupełnienia niezbędne mogą być wizualizacje bądź zdjęcia. Niekompletność wymienionej dokumentacji może spowodować to, że koniecznym będzie dokonanie pomiarów obiektu, zrobienie zdjęć i przygotowanie dokumentacji wstępnej. To wiąże się z większym nakładem pracy i dłuższym terminem wykonania makiety.

TKMODEL Makiety i modele architektoniczne Warszawa

Zapraszamy do Kontaktu!

TKMODEL – Makiety i modele Architektoniczne.

EMAIL: BIURO@TKMODEL.PL

+48 537 246 153

+48 537 381 997

Oferujemy transport na terenie całej Polski.