Makiety architektoniczne Wrocław

Wykonujemy nasze Makiety i modele we Wrocławiu. Są to Makiety deweloperskie, zabytków, modele architektoniczne domów. Wykonaliśmy renowacje starej makiety Wrocławskiej Oczyszczalni Ścieków czy Zamku Książ w Wałbrzychu oraz makietę symulacyjno-edukacyjną dla Zespołu Szkół w Strzegomiu na zlecenie Powiatu w Świdnicy. Makiety deweloperskie Wrocławianie często mogą oglądać na cyklicznych targach mieszkaniowych.

W naszym mieście jest kilka pracowni z długoletnimi tradycjami. Nasze studio modelarskie we Wrocławiu wnosi swoją oryginalność, własną pomysłowość i rozwiązania techniczne przy projektowaniu i składaniu makiet. Modelarstwo jest rzemiosłem ukierunkowanym na efekt wizualny, dlatego jesteśmy dumni mogąc przyczynić się do wzbogacenia rynku makiet i modeli architektonicznych na Dolnym Śląsku o nasze doświadczenie, technikę i zdolności manualne.

Do przygotowania oferty potrzebujemy rzutów dachu, projektów elewacji, wizualizacji, planu zagospodarowania terenu, określenia zakresu i skali makiety, oraz określenia czy mamy wykonać oświetlenie, gablotę i stół prezentacyjny. W doborze tych ostatnich elementów jak i stylu czy uzupełnienia koncepcji zaprojektowania terenu służymy poradą i własną pomysłowością połączoną z wyczuciem rynku deweloperskiego w ramach naszego kilkuletniego doświadczenia. Do pracy, a także do przygotowania szczegółowej oferty dużych i skomplikowanych makiet potrzebujemy projektów elewacji, rzutu dachu i planów zagospodarowania terenu w plikach formatu dwg, dxf, pdf oraz wizualizacji. Pomocne mogą się okazać projekty 3D jeśli takie są do dyspozycji klienta.

Naszą pracownię architektoniczną TK MODEL tworzy zespół absolwentów architektury, akademii sztuk pięknych. Posiadamy ploter laserowy CO2, ploter tnący, drukarkę 3D. Nasze realizację wykonujemy z pasją, korzystając z manualnych umiejętności i rozwijając naszą kreatywność co szczególnie cenimy w naszej pracy.

 

TKMODEL Makiety i modele architektoniczne Wrocław.

Zapraszamy do Kontaktu!

TKMODEL – Makiety i modele Architektoniczne.

EMAIL: BIURO@TKMODEL.PL

+48 537 246 153

+48 537 381 997

Oferujemy transport na terenie całej Polski.