Realizacje

Nasza pracownia powstała z założeniem specjalizowania się w tworzeniu makiet architektonicznych, w tym makiet deweloperskich. Nasi klienci prezentują nasze realizacje na targach mieszkań i w biurach sprzedaży. Zakres naszych prac obejmuje projektowanie i tworzenie modeli domów, osiedli, zagospodarowania terenu na makiecie, wykonanie klosza zabezpieczającego, podświetlenia, stołu, postumentu oraz uzupełnienie detalami modelarskimi jak: figurki, autka, drzewka i inne. Dbamy o odwzorowanie techniczne projektu jak i estetyczne, szczegółowe wykończenie.

Makiety deweloperskie

Dbamy o odwzorowanie techniczne projektu jak i estetyczne, szczegółowe wykończenie.

Makiety domów

Makieta przedstawiająca budynek to nasza prawdziwa architektoniczna pasja. Nasze modele są wytrzymałe, funkcjonalne, realistyczne, a rozwiązania dostosowujemy do życzenia klienta.

Makiety koncepcyjne

Projekty konkursowe, urbanistyczne, artystyczne często przybierają styl modeli koncepcyjnych by uwypuklić formę architektoniczną, styl, wkomponowanie obiektu w środowisko.

Makiety podświetlane

Podświetlenie makiety, dobór odpowiedniej barwy światła, ewentualna możliwość regulacji sprawia, że makieta staje się ciekawa, bardziej wyrazista.

Makiety prezentacyjne

Zapraszamy do współpracy biura architektoniczne, artystów studentów i deweloperów oraz firmy chcące zaprezentować swoje siedziby, inwestycje w formie makiety będącej reprezentatywną wizytówką na wydarzeniach takich jak targi czy wystawy.

Makiety wnętrz

Aby zaprezentować zalety, nowoczesne podejście do rozwiązań architektonicznych domów i budynków osiedlowych wykonujemy na życzenie klientów także odwzorowanie wnętrz.

Przykładowe realizacje

MAKIETA PIOTRKOWSKA ŁÓDŹ

MODEL INWESTYCJI UL. PIOTRKOWSKA 214 ŁÓDŹ SKALA 1:30

Makieta inwestycji realizowanej w Łodzi przy ulicy Piotrkowskiej. Nasza makieta została wykonana w skali 1:30 – wysokość modelu około 1...

Makieta dla PBO DEWELOPER LESZNO

PBO DEWELOPER LESZNO SKALA 1:100

Makieta inwestycji w Lesznie. Inwestycja realizowana jest przez dewelopera PBO DEWELOPER. Model osiedla został wykonany w skali 1:100. Została...

Mikołowska makieta skala 1:150

Makieta Nowa Mikołowska Katowice skala 1:150

Makieta inwestycji Nova Mikołowska w Katowicach. Inwestycja realizowana jest przez dewelopera Activ Investment. Model osiedla został wykonany w...

Makieta domu jednorodzinnego w skali 1:65

Makieta domu jednorodzinnego w Pieńkowie

Makieta domu jednorodzinnego w skali 1:65. Makieta została wykonana z kartonu modelarskiego, forniru oraz drewna. Projekt dla klienta indywidualnego.